Bruk Invest Group

Złote_logo_BRUK-removebg-preview

Współpraca

Nawiążemy współpracę z:

Oferujemy pomoc w promocji firmy oraz prowizję za sprzedaż / polecanie oferowanych przez nas produktów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym programem partnerskim i do kontaktu telefonicznego: 507797507 lub e-mail: partnerzy@brukinvestgroup.pl

Program partnerski - nie tylko dla architektów

Program partnerski jest skierowany przede wszystkim dla osób pracujących w branży ogrodniczej, architektów i projektantów ogrodów. Chętnie nawiążemy współpracę również z importerami, oraz brukarzami.
Jeżeli nie spełniasz tych warunków, a jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy – skontaktuj się z nami! Rozważymy każdą propozycję.

Na czym polega program partnerski sklepu ?

Worker Paving Garden Path Aerial Vista

Nasz program partnerski polega na polecaniu zakupów w naszym sklepie, rekomendowaniu zakupu produktów bądź umieszczania linków do naszego sklepu.
Jeżeli osoba, której poleciłeś nasz sklep dokona zakupu, otrzymasz przelewem 5-10% wartości zamówienia. Wielkość prowizji jest zależna od kwoty zamówienia.

Jakie profity możemy Ci zaoferować?

Poza przelewem na konto, możemy Ci zaproponować kupony i rabaty na zakupy w naszym sklepie. Za umieszczony link do naszego sklepu na stronie posiadającej dobre statystyki, odwdzięczymy się tym samym.
Możemy również polecać Twoją firmę w mailu, jeżeli Klient szuka firmy, świadczącej wykonywane przez Ciebie usługi.

W jaki sposób otrzymujesz od nas benefity?

Po finalizacji transakcji, dokonujemy przelewu na Twoje konto, na podstawie faktury prowizyjnej. Wystarczy, że Ty albo osoba, której poleciłeś zakupy w naszym sklepie, poinformuje nas o tym.
Pozostałe formy współpracy rozpatrujemy indywidualnie.

Jak zacząć współpracę z nami?

Żadne formalności nie są potrzebne. Po prostu:

01

Bezpośrednio składaj u nas zamówienia z rabatem

02

Polecaj nasze produkty swoim klientom i informuj nas kto z Twojego polecenia dokonał u nas zakupu

03

Poproś swoich klientów aby składając u nas zamówienia powoływali się na Ciebie

Judyta Miśkiewicz Molenda

Bądź na bieżąco

Zachęcamy Cię do zapisania się do naszego newslettera:. Raz na 1-2 miesiące dostaniesz wiadomość e-mail z informacjami o nowych produktach w naszej ofercie.

Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy. Jeżeli prowadzisz własną działalność, masz stronę internetową lub bloga i pomysł na nawiązanie współpracy, skontaktuj się z nami!

Zapisz się na nasz newsletter:

Shopping Cart
Scroll to Top